Fotorelacja: Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo W Bogaczowie

Opis

W naszej szkole hucznie obchodziliśmy urodziny Psotnika. Po lekcjach zostaliśmy w szkole, aby wspólnie się bawić. Nie zabrakło psotnikowych zabaw, psikusów, popcornu, Mega Misji, wspólnego gotowania oraz długich, nocnych poszukiwań Psotnika!

Fotorelacja: Szkoła Podstawowa imienia Marii Konopnickiej w Wyskitnej

Opis

Mega Misja SP Wyskitnej im. Marii Konopnickiej

Fotorelacja: Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Cierniaka w Warszawie

Opis

W pierwszym tygodniu czerwca po raz pierwszy obchodziliśmy w naszej świetlicy urodziny Psotnika – sympatycznego stworka z MegaMisji. Nasze sale w tym dniu przystroiły wykonane przez uczniów girlandy, a duża sala zamieniła się w galerię z pracami, które dzieci wykonały na konkurs plastyczny „Portret Psotnika”. Wszyscy, którzy tego dnia byli w świetlicy mogli zagłosować nad pracami i wybrać trzy, które jego zdaniem są najlepsze. W ten sposób zostali wyłonieni zwycięzcy konkursu.
W ramach obchodów urodzin Psotnika zorganizowaliśmy także konkurs na wiersz o Psotniku i konkurs na piosenkę o Psotniku
Poza konkursami zorganizowaliśmy także różne zabawy, m.in. "Świetlicowa trzydziestka", quiz wiedzy na temat Psotnika i MegaMisji, zabawa „Doczep Psotnikowi ogon”, tworzenie w grupach Psotnika z surowców wtórnych, fotościana z Psotnikiem, Julką i Kubą. Bawiliśmy się znakomicie.

Zapraszamy do obejrzenia naszej książeczki z pracami konkursowymi: https://www.storyjumper.com/book/index/42303926/5943fd2a9614b

Fotorelacja: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zdrochcu

Opis

Przy tak pięknej pogodzie i wakacyjnym nastawieniu postanowiliśmy pożegnać się z bohaterami MegaMisji na okres wakacji. Nasze obchody Dnia Psotnika zorganizowaliśmy na świeżym powietrzu, przygotowaliśmy fantastyczny latawiec z Psotnikiem, Julką i Kubą, a następnie puszczaliśmy go na szkolnym boisku. Zabawa była fantastyczna. Dziękujemy za cudowną przygodę i mnóstwo ciekawych i pożytecznych informacji.

Fotorelacja: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czerwonej Wodzie

Opis

Moje kochane świetliczątka tak wykonały zadanie pozzzddrrraawwwiamyyyy

Pokaż więcej fotorelacji