Fotorelacja: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Obornikach

Opis

Dziękujemy bardzo

Fotorelacja: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowogardzie

Opis

Nauka, zabawa i niesamowity entuzjazm moich uczniów w trakcie Mega Misyjnych spotkań jest tym, co najlepiej obrazuje wartości wypływające w udziale w programie. Na hasło- Dzisiaj kolejne spotkanie z Psotnikiem , Kubą i Julką moi uczniowie reagują spontanicznymi okrzykami i skandują Mega Misja , Mega Misja.... Uwielbiają te zajęcia i świetnie się bawią.
Dołączamy mały kolaż zdjęć z różnych działań w ramach programu i pozdrawiamy wszystkich fanów Mega Misji.
Klasa II A SP nr 1 w Nowogardzie

Fotorelacja: Samorządowa Szkoła Podstawowa w Michałowie

Opis

Kolejne zadanie wykonane...
Zajęcia o wyrażaniu swojej opinii były kolejnym krokiem w zdobywaniu kompetencji cyfrowych. Po wysłuchaniu fragmentu książki Marka Twaina pod tytułem " Przygody Tomka Sawyera " omawialiśmy pojęcie faktu i opinii.
Następnie zapisywaliśmy opinie o wysłuchanym fragmencie tekstu. Dzieci odróżniały fakt i opinie, poznawały sposoby wyrażania swojej opinii. Najciekawsze jednak było zadanie polegające na poszukiwaniu skarbów Tomka Sawyera. Na zakończenie zajęć uczniowie stwierdzili, że każdy ma swój gust i należy szanować zdanie innych.

Fotorelacja: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowogrodzie

Opis

W ZAJĘCIACH WZIĘŁO UDZIAŁ 10 OSÓB. DZIECI ŚWIETNIE SIĘ BAWIŁY PODCZAS DZISIEJSZYCH ZAJĘĆ. DOSKONALE PORADZIŁY SOBIE Z ODRÓŻNIANIEM FAKTÓW OD OPINII! BARDZO PODOBAŁ IM SIĘ AUDIOBOOK, A NAWET POJAWIŁA SIĘ CHĘĆ PRZECZYTANIA KSIĄŻKI W PRZYSZŁOŚCI :) KOŃCOWĄ SENTENCJĄ ZAJĘĆ STAŁO SIĘ ZNANE POWIEDZENIE "O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE ".

Fotorelacja: Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemana

Opis

Fragment książki ,,Przygody Tomka Sawyera" bardzo podobał się dzieciom. Dzieci wiedzą już czym różni się audiobook od telewizji ,potrafią odróżniać fakty od opinii. Najwięcej zabawy było przy wykonaniu zadania 4-odnajdywaniu skarbów:)

Pokaż więcej fotorelacji