Fotorelacja: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Włodzimierza Puchalskiego w Niepołomicach

Opis

W naszej szkole urodziny Psotnika obchodziliśmy podczas Święta Świetlicy. Dzieci przygotowały dla rodziców i zaproszonych gości pokaz swoich talentów. Była też okolicznościowa gazetka, na której zaprezentowano również niektóre MegaMisyjne prace. Psotnik otrzymał urodzinowe książeczki zrobione własnoręcznie przez Nicolę z klasy III. Nie zabrakło zabaw ruchowych min. " Pieczenie ciasta" oraz tańców. Uczestnicy programu z rąk Pani Dyrektor Ireny Karcz otrzymali pamiątkowe dyplomy. Urodziny nie mogłyby się udać bez wspaniałego przyjęcia, o które zadbali rodzice.Udanych wakacji życzą: MegaMisyjne świetliczaki oraz lider Jolanta Turek.

Fotorelacja: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

Opis

W Dniu Psotnika dzieci bawiły się - odpowiadając na zagadki Psotnika . Bawiły się przy muzyce tanecznej, ucząc układu tanecznego pozostałych świetliczaków .Było wesoło i miło. Pozdrawiamy Ciebie Psotniku! Odpoczywaj w czasie wakacji! Pozdrawiamy! Dzieci z PSP nr 2 w Świdwinie oraz lider: Aneta Mrowińska

Fotorelacja: Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo W Bogaczowie

Opis

W naszej szkole hucznie obchodziliśmy urodziny Psotnika. Po lekcjach zostaliśmy w szkole, aby wspólnie się bawić. Nie zabrakło psotnikowych zabaw, psikusów, popcornu, Mega Misji, wspólnego gotowania oraz długich, nocnych poszukiwań Psotnika!

Fotorelacja: Szkoła Podstawowa imienia Marii Konopnickiej w Wyskitnej

Opis

Mega Misja SP Wyskitnej im. Marii Konopnickiej

Fotorelacja: Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Cierniaka w Warszawie

Opis

W pierwszym tygodniu czerwca po raz pierwszy obchodziliśmy w naszej świetlicy urodziny Psotnika – sympatycznego stworka z MegaMisji. Nasze sale w tym dniu przystroiły wykonane przez uczniów girlandy, a duża sala zamieniła się w galerię z pracami, które dzieci wykonały na konkurs plastyczny „Portret Psotnika”. Wszyscy, którzy tego dnia byli w świetlicy mogli zagłosować nad pracami i wybrać trzy, które jego zdaniem są najlepsze. W ten sposób zostali wyłonieni zwycięzcy konkursu.
W ramach obchodów urodzin Psotnika zorganizowaliśmy także konkurs na wiersz o Psotniku i konkurs na piosenkę o Psotniku
Poza konkursami zorganizowaliśmy także różne zabawy, m.in. "Świetlicowa trzydziestka", quiz wiedzy na temat Psotnika i MegaMisji, zabawa „Doczep Psotnikowi ogon”, tworzenie w grupach Psotnika z surowców wtórnych, fotościana z Psotnikiem, Julką i Kubą. Bawiliśmy się znakomicie.

Zapraszamy do obejrzenia naszej książeczki z pracami konkursowymi: https://www.storyjumper.com/book/index/42303926/5943fd2a9614b

Pokaż więcej fotorelacji